November 21, 2022
Budynek A0 AGH
Europe/Warsaw timezone

Zapraszamy do uczestnictwa w Dniu Otwartym ACK Cyfronet AGH - wydarzeniu oferującym kompleksowe informacje dotyczące działalności i zasobów Centrum a także prezentacje powiązanych inicjatyw, partnerów technologicznych i użytkowników infrastruktury.

Wykłady i prezentacje odbędą się 21 listopada w Auli Głównej budynku A0 akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. Otwarcie wydarzenia o godz. 9.00.

Szczegółowy program znajduje się na stronie: https://cyfronet.pl/doack2022. Dzień Otwarty jest wyjątkową okazją do bezpośredniego spotkania z przedstawicielami Cyfronetu i jednostek powiązanych.

Wydarzenie jest ogólnodostępne i nie wymaga rejestracji. Niemniej zachęcamy do zarejestrowania się poprzez poniższy formularz. Osoby zapisane otrzymają mailowe powiadomienia o ewentualnych, nieprzewidzianych przesunięciach w programie a także przypomnienie o terminie i miejscu przed Dniem Otwartym.
Dodatkowo, dla osób zarejestrowanych przewidujemy drobny upominek na stanowisku przed Aulą.

Zachęcamy również do przekazywania informacji na temat Dnia Otwartego w kręgach współpracowników. Spotkajmy się 21 listopada!

Starts
Ends
Europe/Warsaw
Budynek A0 AGH
Aula Główna