November 20, 2023
Gmach glówny AGH
Europe/Warsaw timezone

Zapraszamy do uczestnictwa w Dniu Otwartym ACK Cyfronet AGH - wydarzeniu oferującym kompleksowe informacje dotyczące działalności i zasobów Centrum, a także prezentacje powiązanych inicjatyw, partnerów technologicznych i użytkowników infrastruktury.

Wykłady i prezentacje odbędą się 20 listopada w Auli Głównej budynku A0 Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. Otwarcie wydarzenia o godz. 9.00.

Szczegółowy program znajduje się na stronie: https://www.cyfronet.pl/doack2023. Dzień Otwarty jest wyjątkową okazją do bezpośredniego spotkania z przedstawicielami Cyfronetu i jednostek powiązanych.

Wydarzenie jest ogólnodostępne i nie wymaga rejestracji. Niemniej zachęcamy do zarejestrowania się poprzez poniższy formularz. Osoby zapisane otrzymają mailowe powiadomienia o ewentualnych, nieprzewidzianych przesunięciach w programie, a także przypomnienie o terminie i miejscu przed Dniem Otwartym.  

Zachęcamy również do przekazywania informacji na temat Dnia Otwartego w kręgach współpracowników. Spotkajmy się 20 listopada!

Starts
Ends
Europe/Warsaw
Gmach glówny AGH
Aula A0
Al. Mickiewicza 30, Kraków
Go to map
Registration
Registration for this event is currently open.